Hana Vacková

@hledanigralu
39 příspěvků

155 Kč /měsíc

Lepší sexuální život chce skoro každý. Dosáhnou ho ale jen ti, kteří jsou ochotni pro to něco udělat. Někdy stačí fakt málo - třeba si jen otevřít obzory.

V tom vám zaručeně pomůže archiv textů původního webu hledanigralu.cz, které sem budu postupně překlápět. K přibližně sedmdesátce textů bude každý měsíc přibývat 4 až 5 nových článků z celého spektra sexuality. 

Na Hledání sexuálního grálu najdete texty, které pomáhají pochopit, jak funguje sexualita, usnadňují uvědomování si sebe sama a pomáhají se slaďováním se s vlastními touhami. 

Hledání sexuálního grálu píšu tak, že sleduju linku sexu, který uspokojí, je bezpečný, férový a "trvale udržitelný". 

Darovat předplatné

250 Kč /měsíc

Tohle předplatné je určeno všem, kteří chtějí lepší sexuální život, ale nejen pro sebe.

Moje mise je pomoci vytvořit ze světa lepší místo pro svobodné prožívání sexuality všech.

A proto píšu i texty, které si na sebe nevydělají, protože nejsou komfortní. Ale je extra důležité je psát. Jsou jednak o závažných tématech, tabu a minoritách, které jsou bohužel ještě vnímané jako problematické. Píšu o nich, protože je potřebujeme zbavit mýtů a taky jsou inspirativní.

Pokud zvolíte toto předplatné, umožníte mi psát texty, které nepatří za paywall, naopak potřebují volnou cestu do světa. Děkuji a děkujeme!

🙏     

Darovat předplatné

696 Kč /měsíc

Někdo investuje do fondů, někdo do zlata, někdo do kultivace sexuální kultury. Do českých postelí a vztahů vstupují negativní jevy a sex se pořád řídí armádou předsudků, mýtů a manipulací, chybí nám informace, respekt, ohleduplnost a empatie.

V Hledání sexuálního grálu vidím poslání tohle všechno měnit. Zkušenosti mám, zdroje také, teď už potřebuju jen čas a udržovat balanc. Píšu o sexualitě otevřeně a mnohdy přes svou vlastní zkušenost. To není vždy jednoduché. Musela jsem přijít na to, jak to dělat, aby se to nedotklo druhých. A i mě samotné, protože se s temnem sexuality potkávám denně. Bez supervize bych to dlouho nevydržela.

Grálovské předplatné zahrnuje všechny texty a neskonalý dík za podporu mých rukou, očí, srdce a mysli.

💛 

Darovat předplatné