Vojtěch "Wango" Pres

´Den 0 - Experiment Madeira: Co, kdy, jak a proč?

Chystám cestovatelský deník?

Přijde mi fajn během každého výletu nebo dovolené rozšiřovat povědomí nebo skill v něčem. A tentokrát jsem si řekl, že by možná nebylo špatné mapovat cestu tří kluků po Madeiře. 

Proč? Vlastně jen tak, abych se naučil psát něco jiného než o esportu, abych přiblížil to, co se dá dělat

Jak? Přemýšlel jsem nad formou a kromě psaní možná budu přidávat i mluvené slovo nebo videa. To je právě třeba to, v čem bych se chtěl zlepšit.

Kdy? Ideálně bych chtěl každé ráno po daném dnu něco vydat, tak snad se mi to bude dařit. :)

Doufám, že se Vám to bude líbit, a kromě tipů v zajímavé evropské lokalitě, Vás to i nějak obohatí. :)

Pro zobrazení komentářů se přihlaste nebo registrujte