🌞Co dělají Češi v létě?🌞

Ahoj všichni!
Jak si užíváte léto?🌞 Cestujete do zahraničí, nebo jezdíte na výlety v okolí? A víte, co tradičně dělají Češi v létě? Přečtěte si starší článek, který jsem napsala na blogu mé kolegyně Danči.
A co já? Možná jste si už přečetli na Instagramu, že v současné době neučím, protože mám důležitější povinnosti👶. Protože se mi ale po lekcích s mými studenty stýská, vytvořila jsem telegramový kanál, ke kterému se můžou připojit všichni studenti češtiny, kterým se líbí moje práce. Proč byste se tam měli připojit i vy?
Do kanálu budu postovat všechny novinky z projektu @czechwithmony👍. Už nemusíte sledovat Instagram, Youtube a vaší e-mailovou schránku, abyste zjistili, co nového jsem pro vás připravila. Všechno tak bude dostupné na jednom místě.
Pravidelně budete dostávat extra cvičení a materiály zdarma. Už teď si tam můžete poslechnout hezkou písničku a nebo si poslechnout krátkou minilekci, kterou jsem dneska nahrála.🎧
Budete jako první vědět, jaké kurzy, pro vás připravuju. 😏
V kanále můžeme společně diskutovat💭
Tak co, líbí se vám kanál? Dejte mi vědět tady nebo přímo v kanálu.
Užívejte si léto a nezapomeňte si pořádně odpočinout!
Vaše Mony😊