czechwithmony

🌞Co dělají Češi v létě?🌞

Připoj se do mého telegramového kanálu!

Ahoj všichni!

Jak si užíváte léto?🌞 Cestujete do zahraničí, nebo jezdíte na výlety v okolí? A víte, co tradičně dělají Češi v létě? Přečtěte si starší článek, který jsem napsala na blogu mé kolegyně Danči.

A co já? Možná jste si už přečetli na Instagramu, že v současné době neučím, protože mám důležitější povinnosti👶. Protože se mi ale po lekcích s mými studenty stýská, vytvořila jsem telegramový kanál, ke kterému se můžou připojit všichni studenti češtiny, kterým se líbí moje práce. Proč byste se tam měli připojit i vy?

  • Do kanálu budu postovat všechny novinky z projektu @czechwithmony👍. Už nemusíte sledovat Instagram, Youtube a vaší e-mailovou schránku, abyste zjistili, co nového jsem pro vás připravila. Všechno tak bude dostupné na jednom místě.

  • Pravidelně budete dostávat extra cvičení a materiály zdarma. Už teď si tam můžete poslechnout hezkou písničku a nebo si poslechnout krátkou minilekci, kterou jsem dneska nahrála.🎧

  • Budete jako první vědět, jaké kurzy, pro vás připravuju. 😏

  • V kanále můžeme společně diskutovat💭

Tak co, líbí se vám kanál? Dejte mi vědět tady nebo přímo v kanálu.

Užívejte si léto a nezapomeňte si pořádně odpočinout!

Vaše Mony😊

Pro zobrazení komentářů se přihlaste nebo registrujte