Zažila jsem jednu z nejtěžších ztrát svého života...kvůli zdánlivé maličkosti.
Bylo zničeno mé Šamanské orákulum...řeka mi z něj odnesla 4 karty.
Co se stalo?
Co jsem dělala?
Které karty to konkrétnš byly?
Jaké poselství si můžeme z tohoto tragického příběhu odnést?
Bylo zničeno mé Šamanské orákulum...řeka mi z něj odnesla 4 karty.
Co se stalo?
Co jsem dělala?
Které karty to konkrétnš byly?
Jaké poselství si můžeme z tohoto tragického příběhu odnést?
celkem 1 fotka

Od 250 Kč měsíčně nebo 150 Kč jednorázově