Sleva 20% na všech 16 lekcí Audiokurzu 🥳
Ciao!
Děkuji vám za zakoupení prvního balíčku Audiokurzu a doufám, že vám přináší stále více potěšení z italštiny 🇮🇹
V září jsem slavila a protože si nechci nechat všechny dárky jen pro sebe, mám pro vás slevu 20% na všechny lekce Audiokurzu - aktuálně je jich dostupných už 16 a jsou přehledně rozdělené do 4 balíčků (= sérií).
Sleva pro vás zůstane aktivní už jen do pondělní půlnoci (29.9.), tak si ji nenechejte ujít!
A jestli to s italštinou myslíte opravdu vážně, VIP péče se vám dostane v individuálním kurzu - do pondělí také se slevou 20% na prvních 8 týdnů. Podrobnosti najdete tady: https://www.cioeitalstina.cz/individualni-kurz
Buona giornata e ci sentiamo 👋