Máme 7 let. Slavte s námi online. Nahrajte nám hlasovku!
Milé a milí,
je to tady! Nikdo to nečekal, teda rozhodně ne ty dva mladí kluci z úvodní fotky, ale opravdu se tak děje: máme 7 let.
O veřejném natáčení/setkání/oslavě v Brně 27. května jsme tu už psali, vše podstatné najdete v události na FCB.
S vámi chceme slavit ale taky online a dýl, jak jeden den!
Trocha kontextu: S Petrem nás někdy (často) mrzí, že podcast je dost jednosměrný kanál: my vám šeptáme do ucha, ale vaše reakce neslyšíme.
Proto máme radost, když nám sem, na YouTube, Spotify, Instagramu, nebo do mailu sem tam napíšete nějakou reakci.
A proto jsme si taky vymysleli, že u příležitosti 7 let a 100 epizod chceme natočit speciální epizodu společně s vámi:
Chceme vědět, co vám poslech podcastu přináší/bere, k čemu všemu vám slouží, kde vás doprovází a tak vůbec. Ideálně nám nahrajte hlasovou zprávu, ze kterých epizoda vznikne.
Pokud fanoušci audia nejste (a to bychom se divili), můžete nám napsat odpověď textově a my najdeme cestu, jak je sdílet.
Vše nám, prosím, posílejte do konce měsíce skrz tento formulář, ve kterém taky najdete vše podstatné. Klidně ho šiřte dál!
S vděčností za vaši podporu a radostí z výročí,
vaši
Petr a Petr