Fit se San

SROVNÁNÍ - novinka Big corny PROTEIN a Big corny - stojí to za to?

Proteinový boom nekončí a zase tu máme novinku. Big corny má proteinového brášku. Kromě toho, že je tedy 2x dražší v čem se líší...a stojí to za to?! Obrázek si můžete udělat sami na základě shrnutí porovnání, které jsem pro Vás připravila. Za mě to smysl má, ale musíme mít na paměti, že obecně nejde o potravinu, kterou chceme jíst každý den. Pokud bychom ji jedli častěji, pak je lepší dodat tělu více bílkovin a méně cukru. Tedy stále raději nutričně hodnotnější tyčinku, ale samozřejmě dají se najít i vhodnější varianty. A zásadní je co bude říkat naše zažívání na maltitol místo cukru. A v neposlední řadě co výsledná chuť. ...a tak je to často se všemi těmito novými typy pochutin. Samozřejmě nejlepší by bylo, kdyby nevyráběli nic a nelákalo by nás to :D.
Pro zobrazení komentářů se přihlaste nebo registrujte