Vojtěch "Wango" Pres

Ještě dneska dáme pauzičku, od příštího týdne jedeme!

Ahojte! :) Moc děkuji za podporu a konzumaci obsahu... Tento týden si s pravidelným recapem dáme ještě pauzičku, ale od příštího to rozjedeme. Třeba se upečou další podpisy na CS:GO scéně a můžeme rozebrat je.

Klidně můžete napsat, jaký formát by vás víc zajímal, zda by dávalo smysl například nakopnout nějaké novinky formou zvukového obsahu či něco podobného.

Děkuji a přeji krásný den, Vojta.

Pro zobrazení komentářů se přihlaste nebo registrujte