“Něco se děje” – Bitcoinoví hodleři nasbírali za posledních 30 dní 23 miliard dolarů

Aktivita v řetězci naznačuje, že bitcoinové giganty za poslední měsíc nashromáždily BTC uprostřed propadu trhu. (perex)

Aktivita v řetězci naznačuje, že bitcoinové giganty za poslední měsíc nashromáždily BTC uprostřed propadu trhu. (perex)

Podle údajů onchain se za poslední měsíc nahromadilo v aktivech téměř 23 miliard dolarů.

V příspěvku na sociální síti  X ze 7. srpna zakladatel a generální ředitel společnosti CryptoQuant Ki Young Ju uvedl: “Jsem si docela jistý, že se v zákulisí něco děje.

Komentář přišel v souvislosti s nedávným nárůstem 30 denní změny poptávky po trvalých držitelích bitcoinů (BTC).

Více ve článku: https://kryptoguru.cz/neco-se-deje-bitcoinovi-hodleri-nasbirali-za-poslednich-30-dni-23-miliard-dolaru-2

#kryptoguru #blockchain #kryptomeny #bitcoin #btc