20 Minutes

@20minutes
35 příspěvků
3 přispěvatelé

120 Kč /měsíc

Souzníš s tím, co vytváříme a kam míříme? Směješ se našim vtipům a brečel(a) jsi, když jsme pět minut před koncertem našly zlomenou kytaru vejpůl? :D A nejsi ty náhodou z našeho klanu? 

Jako člen klanu Katzer dostaneš: 

  • VIP přístup k našim příběhům - podcast Dvojchat! (ej, tohle je asi to nejvíc "na víc", co jsme kdy vytvořily! Sdílíme úplně všechny zklamání a nadšení, poznatky a rozčarování, co na nás tenhle zábavní průmysl nachystal a přiznávám, že jsem se chechtala i po druhým poslechu. :D Některý věci prostě nevymyslíš!)

300 Kč /měsíc

Wow, tak ty budeš jinej level! 

Všichni totiž ví, že Ali je lajdák a svoje struny mění až když kytara zní jak plesnivý jabka. :D (ano, popisek píše Simi) Takže ty jsi vlastně zachránce libozvučné muziky!

Díky Ti, sličný princi, nebo princezno!

Co za to? 

  • rozhodně Ti tedy právem patří zábava jménem Dvojchat (podcast o našich, životem připravených historkách, který je k dispozici jen přes Forendors)
  • Ali demáče a nevydaný songy (kolikrát lidi slyší nějaký song na živo a chtěj ho HNED v mp3. Toho si vážíme, ale tuhle výsadu budete mít jen vy. Ehm, teda ne hned, ale mnohem dřív, než ostatní)
  • naše velký díky, že v tom nejsme samy!

1 000 Kč /měsíc

Vždycky se mi mega líbilo slovo mecenáš, mám to spojený s Rembrandtem a dalšíma barokníma umělcema, ale že by to šlo spojit i s dvojčatama z Modřan v 21. století?

Počkat, jo aha, to jsi ty, tati. 

Nebo ne? Tak v tom případě je to síla! Díky moc! 

Upřímně, nikdy nám nešlo o Prada kabelky a pravidelnou manikúru (jak jednou řekl muž, na jehož akci jsme hrály, když nám dával honorář - "nate, kupte si něco hezkýho na sebe"). Všechno, co se vybere od štědrých lidí jako vy, poputuje výhradně do muziky.

Jako dík od nás dostaneš:

  • podcast Dvojchat
  • Ali demáče
  • na víc i úryvky ze Simi deníku, který si vede od roku 2008! (jak prožíváme odmítnutí, proč lidi na červencovým koncertě nezatleskali, jaký jsou naše další plány a přání...) 
  • náš obdiv a vděčnost