Návrat k duši

@navratkdusi
33 příspěvků

250 Kč /měsíc

👑 Společenství lidí, kteří jsou si vědomi, že za kvalitu svého života zodpovídají jen a pouze oni a zajímá je, jak svůj každodenní život sladit s působením vnějších vlivů (energií) a vnitřním nastavením (mindset).

👀Co vám členství přinese: 

⭐ Vzkazy z knihy proměn na aktuální období:

- Každý den působí na naší planetu určitá směs Jinu a Jangu. Tato směs nám poodhaluje v jakých tématech se daný den bude odvíjet. Jestli bude více klidný (jin), nebo akční (jang) a jestli bude vhodný například pro komunikaci, setkávání s lidmi, nebo naopak ustoupit do samoty, pracovat na své mysli, opečovat sé tělo apod.

- Pokud vás zajímá jak to vypadá, můžete se podívat na youtube Jany kde pravidelně co 6 dní, sdílí aktuální působení na celé období a zde, ve členství, poskytuje pohled na každý jeden den

👇https://www.youtube.com/channel/UCLsz1vWGG_yDvZGvBxaPKoQ

⭐ Rozhovory na míru komunitě:

- Každý žijeme jedinečný život, ale i přesto jsou témata, která jsou nám společná. Nevytváříme zde rozhovory na téma "která nás zrovna napadnou", ale mluvíme a poskytujeme úhly pohledu na aktuální situaci, kterou zrovna ve svém životě procházíte vy.

- Abychom mohli vytvářet "obsah vám na míru", je potřeba vzájemné komunikace. Sdílet si, co zrovna prožíváme.

Za 1️⃣ - nikdy nevíte, jestli náhodou támhle Maruška neprožívá to stejné, a tudíž se můžete vzájemně podpořit, a kdo ví, třeba i získat nové přátele do života.

Za 2️⃣ - ani si nedokážete představit jakou inspirací a podporou a motivací jste pro druhé když se odvážíte sdílet své životní procesy.

Za 3️⃣ - trénujeme zde otevřenou komunikaci, což neznamená, že na sebe vyvalíte všechna svá tajemství, ale učíme se vyjádřit své pocity a to i přesto, že je to pro nás nekomfortní. A k čemu je to dobré? Jen si představte, že svému partnerovi dokážete vyjádřit s láskou NAPROSTO COKOLI. Nebylo by to úlevné? A to je přesně to, co se tu učíme. Otevřenou komunikaci.

⭐ Témata, která zde najdete:

- Asi vás nepřekvapí, že se to tu bude hemžit seberozvojem a ducha-přítomností :)

- Human design, Genové klíče, I-ŤING, Duchaplnost...

- Mindset, Přítomnost, Sebeláska, Vědomé vztahy...

- Jak prožívat každý den v souladu a rovnováze sám se sebou i světem venku...

⭐ Vedení a provázení

- Vždy, když jsem se přihlásila do nějakého členství nebo kurzu, něco mi tam chybělo - VEDENÍ. Co z toho, že jsem měla mraky teorie a materiálů, které by mi zaplnily celou šatní skříň, když mi nikdo neřekl, co s tím dělat v praxi?

- Také to ale není o tom, že tady pro vás budeme 24/7 a dělat individuální několikahodinoé konzultace (ano, i s tímto požadavkem jsme se setkali).

- Forma našeho vedení a provázení tkví v inspiraci. Oba dva totiž vedeme druhé skrze to, že sami jdeme příkladem a pokud vás to bude zvát, můžete se k nám přidat. Jak to vypadá v praxi? To už budete muset zjistit ve členství sami :)

⭐ Akce a slevy na produkty a služby tvůrců.

⭐ Služby a setkávání (i naživo) vytvořené jen a pouze pro členy, na základě jejich potřeb.

✅ Takže teď už stačí jen jedna jediná věc - přihlásit se a přidat se k nám :)

Těšíme se na vás, Jana a Filip

✅ P.S. Nemažeme si med kolem pusy a nenosíme růžové brýle. Otevřeně a upřímně komunikujeme a poukazujeme si vzájemně na to, co vnímáme a co s námi projev druhého dělá.

Sdílíme si vhledy a i když jsou nekomfortní. A je to dobře, protože hned pracujeme na "nápravě". Zastáváme totiž názor, že (ne)spokojenost vychází z naší mysli a myšlenek, na které pak reagují emoce a na ně zase tělo v podobě různých projevů.

Krásný den

Darovat předplatné