Eliška Lukonchik

Chcete mě? 😍

Moje milé a milí!

Budu upřímná... v energii května, který nabízí hluboké noření se do svých hodnot, pravd a sebepoznávání a na to nasedající niterné analýzy přemýšlím, jak moc je můj obsah hodnotný, podporující a povzbuzující tak, jak bych si ze srdce přála.

Přiznávám, že není jednoduché dát do slov to, co bych při osobním kontaktu měla příležitost dovysvětlit, objasnit a více popsat, aby to bylo dostatečně srozumitelné.

Přiznávám, že mě sítě a jejich využívání čím dále více zatěžuje, obtěžuje a otravuje a já tak nevím, jak svůj obsah dostávat k novým odběratelům, posluchačům a posluchačkám a těm, kterým by pomohl. A vím, že pomáhá.

Přiznávám, že i přesto, že to vím, občas prožívám pocit marnosti, protože zatím pořád ještě energie vkládaná do obsahu neodpovídá tomu, jak se to finančně vrací, a tak analyzuji, jak dlouho v tomto nepoměru dokážu ještě fungovat, než to odpískám a svůj čas budu věnovat tam, kde zajisté vím, že to v rovnováze bude. Zatím ale pořád ještě chci mít důvěru, že za málo peněz může člověk dostat mnoho cenného... A to umí v tuto chvíli dát člověku jenom předplatné, protože je postaveno na počtu odběratelů, kteří se o náklady na vznik obsahu "podělí".

Jsem si vědoma, že tohle za mě nikdo jiný nerozhodne a také, že mám do konce letošního roku čas. Vím ale také, že váš názor je pro mě důležitý a v mnohém rozhodující. 

Proto vás chci požádat o vyplnění ankety - krátkého dotazníku, který vám zabere zhruba tři minuty. Doufám z hloubi srdce, že vám za to stojím... 😇🙏💖 A pokud ne, tak i to je zpětná vazba, kterou nyní potřebuji.

Děkuji tedy za váš čas i ochotu a přeji vám krásné dny! 🍀 No, a jestli mně chcete ještě cokoliv sdělit, pište. Jsem jedno ucho... 😇

Eliška

Pro zobrazení komentářů se přihlaste nebo registrujte