Klid v mysli, mír v srdci....
Máme před sebou necelý týden měsíce června, a tak přichází čas na závěrečnou očistu, abychom do července vstupovali zbaveni přetížení z měsíce června. Na všech úrovních… Červen mohl přinášet eruptivní situace v rodinných i přátelských, školních kruzích, které se mohly projevovat náhlými emočními vlnami, rychlými soudy a neporozuměními.
To mohlo vnášet do našich bublin dočasnou nepohodu, mohlo to zaměstnávat velmi naše hlavičky, které už tak na konci školního roku melou z posledního. Mohlo to zraňovat a vytahovat nejen pocity viny, ale i bezmoci či zoufalství, ve kterém nevíme jak se situací naložit dál.
Tak jako jsme měli daleko více šťávy do našich aktivit a životů, stejně tak mohly i sem tam vystříknout dávno staré věci, o kterých jsme si mysleli, že už je máme dávno zpracovány. Jenže nějak dozrál jejich čas na připomenutí se a doléčení, což ale nemusí vždy přinášet komfortní proces.
Než se vydáme do měsíce července, dává smysl to červnové uvolnit. Ať nenabalujeme dál pomyslný batoh, ale pěkně si ho nejdříve "vysypeme”, než půjdeme dál. Pojďte si tedy se mnou projít jednoduchou, ale velmi funkční techniku uvolnění. Stačí pár minut a ochota. Víc netřeba.
Mějte krásný závěr měsíce června!
Eliška