Eliška Lukonchik

Je na čase začít sklízet, co jsme letos zaseli

Možná to tak nevypadá, ale jdeme do závěru tvůrčího období letošního roku. Poslední kvartál je totiž jakýmsi pomyslným zkouškovým obdobím, kdy už netvoříme, ale jenom ověřujeme a evaluujeme. Takže ať chceme nebo ne, tak jdeme letos do tvůrčího finále. Protože září uzavře to, co je načase a co nemá rovnováhu dávání a přijímání. Ať jde o produkty, služby, vztahy, hranice nebo témata.

Kdo si koupil srpnovou kuchařku nebo má předplatné, které kuchařku na daný měsíc obsahuje tak ví, že srpen je trošku extrémista. Povede nás ode zdi ke zdi v dané situaci, vztahu či tématu, abychom si ověřili, kde máme hranice. Jako barometr nám budou sloužit naše emoce, které by v tomto měsíci měly být obzvláště vítané. Jsou totiž pravdivým a autentickým ukazatelem, který odmítá diskutovat s myslí, ale naservíruje nám to na stříbrném podnose. Že to může být něco, z čeho se nám obrací žaludek? Může. Ale lepší je vědět než nevědět.

Tak buďme v tomto krásném měsíci připraveny vidět úrodu a sklizeň takovou, jakou skutečně je. V pravdě, v opravdovosti, v realitě i ve spirituální důvěře. Vše v jednom.

Komplexní srpen nám ukazuje karty na další devítiletý cyklus. Tak to využijme! 🃏

A jestli potřebujete na něco posvítit, tak pište na e-mail. Protože se blíží doba, kdy na sítích uvidíte u mého profilu jen odkaz na webovky. 😊 Jo, jo, vyvíjíme se všichni. 😍

Eliška

Pro zobrazení komentářů se přihlaste nebo registrujte