Jak náročná je ve skutečnosti práce učitele? Mají nárok si stěžovat? Jak vysoké platy si zaslouží? A co prázdniny? Jaký je rozdíl mezi konstruktivním požadavkem na kvalitní pracovní podmínky a směšným nářkem věčné oběti?
30:08

Od 100 Kč měsíčně
nebo se přihlaste