Nino Nope

Půl roku mé práce! :-)))

Máme tady rozbor toho, kolik se toho udělalo za první polovinu roku. Zapomněl jsem v něm zmínit Krvavý svitek, takže pokud si vzpomenu, doplním ho v některém z dalších videí. Sám jsem docela koukal, kolik se toho za těch šest měsíců podařilo udělat. Musím s pokorou říct, že jsem na sebe hrdý :) Všechno podstatné jsem řekl ve videu, takže budu rád za vaše reakce.

Toto video publikuji i na YouTube, ale bude trochu sestříhané. Jsou věci, které nechci sdílet veřejně :)

Přátelé, děkuji vám za vaši velikou podporu a držte mi palce, ať ten mega projekt dopsáním dotáhnu do konce 😊
42:08