Když vidíme slavného umělce, často si řekneme, že má talent, štěstí, kontakty...Něco, co my nemáme a mít nebudeme. Prostě nejsem tak kreativní! Je pravda, že většina z nás asi nesloží cyklus symfonických básní a nenamaluje nejdražší obraz světa. Pravděpodobně za své každodenní úsilí ani nezískáme Nobelovku. O fous kreativnější, ale může být každý z nás. Jak?

Od 89 Kč měsíčně nebo 49 Kč jednorázově