Poslední půl rok často přemýšlím nad tím, čeho všeho se můžu vzdát, abych to byla pořád já. Píšu poměrně intenzivně už asi pět let. Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla odstranit zrovna psaní.pokračovat ve čtení


Spock lidem, s poklidem... Aby ze mě zase jednou mohl být chronický tvůrce, dávám si prostor a čas na self recovery, puzzlíky, pexesa a dojíždění do nových škol. To, co jsem prozatím vypřemýšlela nahlas (všechny životní průsery a life-hacky a jak na sebe být laskavý v obou případech), tu zůstává nadále k užitku ❤️ Mějte se báječně 🙋♀️
Momentálně na Forendors nepřidávám žádný nový obsah. Stávající články a rozhovory tu nechávám jako knihovnu, kterou si může otevřít kdokoliv za symbolických devade na měsíc (stačí zaškrtnout, že nesouhlasíte s opakovanou platbou, nebo si předplatné včas ručně odhlásit).
Díky a buďte na sebe hodní ❤️









