Klid v hlavě

45. Jak se vracet po nemoci zpátky do výkonu?

Víte, jak bolí po nemoci či návrat do rutiny, že? Hlava stávkuje, tělo prokrastinuje, sil ještě často po nedobrovolné pauze není mnoho…

A co s tím uděláme? Začneme si to vyčítat a tlačit na sebe. Ono to sice nepomůže, ale co máme dělat jiného?

A to si právě povíme dnes. Jak přežít ten energeticky náročný přechod zpátky do normálního režimu a nastartovat znova svoje exekutivní funkce, aniž bychom svůj citlivý nervový systém hnedka zase uvařili. Dnes se podíváme na:

📌 Toxická produktivita a vnitřní kritik – Proč tlak na okamžitý výkon vaše tělo nevyhodnotí jako motivaci, ale jako signál přímého ohrožení?

📌 Disociace jako záchranný režim letadlo – Čím nám slouží chvíle, kdy jsme odpojeni od reality a proč je nepřeskakovat?

📌 Detailní návratový protokol – Čtyři konkrétní úlevné kroky návratu k povinnostem pro váš vyčerpaný mozek.

📌 Co dělat ve chvíli, kdy pomalý rozjezd není možnost?

🍀 Už jsem se na vás těšila!

S láskou Medmama 🫶
26:06